Menu

Popüler En İyi Torrent Siteleri (Yüksek Hızlı)

İçindekiler

Telif hakkı sorunu olmayacak şekilde indirme sunan popüler en iyi torrent siteleri 2019 listesini sizler için derledik. Trafik değerlerine göre liste oluştururken yüksek hızlı torrent siteleri arasından seçimlerle oluşturuldu. İnternet dünyasının en çok tercih edilenleri arasında bulunan sitelerde indirme hızlarının yanı sıra içerik kalitesi de seçimleri etkiler. Bununla birlikte işlemlerin sorunsuz olması ve kısa zaman diliminde dosya indirmelerin hatasız yapılması da öne çıkartan hususlardandır.

Zamunda.Net Torrent Sitesi

Türkiye özelindeki kullanıcıların birçoğu için ilk tercih olan Zamunda.Net aynı zamanda dünya genelinde de en üst sıralarda kendisine yer bulmuş durumdadır. En iyi film indirme sitesi olarak kabul edilirken Bulgaristan merkezlidir. Aynı zamanda içeriklerin birçok siteye göre geniş yelpazeli olması da siteyi kaliteliler sınıfına dahil eder. Dakikalar içinde düzenli olarak en hızlı şekilde indirmelerin tamamlanması sağlanır. Cihazlara herhangi bir zararı olmazken ilk tercih olduğunu belirtmek de yanlış olmayacaktır.

The Pirate Bay

Yasal sorunları geride bırakan The Pirate Bay torrent deyince ilk akla gelenlerdendir. Sorunsuz bir şekilde istenilen içeriklerin indirilmesi söz konusu olurken hapis yatan kurucular yollarına yeni yapılarıyla devam etmektedir. 2018 yılında olduğu gibi 2019 yılında da en iyi torrent sitelerinden kabul edilmiş The Pirate Bay kullanılabilir.

Torrentz2

Bir arama hüviyetine sahip olarak çalışan Torrentz2 devamlı olarak kapatılmasına karşın en iyi hizmet sunanlar listesinde öncülerdendir. Search yaparak tüm içerikler bulunabilir, internet hızına bağlı olarak hemen indirmelere başlanılabilir. Hali hazırda Torrentx.eu web sitesi destekli faaliyetlerini sürdürürken bazı zamanlarda sorunların yaşandığı da bir gerçektir.

Popüler En İyi Torrent Siteleri

NYAA.SI

Anime torrent siteleri özelinde popülerliğe sahip olan NYAA devamını temsil ederken 2 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. Özellikle anime arşivi sahibi olmak isteyenler için birinci seçenektir denilebilir.

YTS.AG

Diğer torrent sitelerinden farklı olarak görsel tabanlı arayüz bulunduran YTS.AG, içerikleriyle albenisini yaratır. Son çıkan filmlerin en hızlı bir şekilde sitede bulunabilmesi sağlanır. Film indirmenin yanı sıra izlemek isteyenler içinde en iyilerden olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Filmlerin kapak görselleri ve bilgileri var olurken popüler indirme bölümü de film severlere sunulur. Zengin içeriği ve problemsiz altyapısıyla en yeni filmleri hemen izlemek mümkündür.

Torrents.Me

2018 yılında en fazla indirme almayı başaran torrent sitelerinden olan Torrents.Me bu senede önemli bir başarıya imza atmış durumda. Diğer sitelerden pek alışık olmayan torrent bağlantıları mevcuttur. Bu sayede hızlı eklenen filmlerin indirme düzeyleri yüksek olurken sitenin kalitesi de her geçen gün artmaya devam etmektedir.

EzTV.AG

Televizyon içeriklerini indirmek isteyenlere alternatif olan Eztv.AG son derece kolay yapısıyla kullanıma girmiştir. Torrent olarak sitenin engellenmemiş arama ve diğer özelliklerinin iyi düzeyde olduğu söylenebilir. TV Torrent dağıtım grubu iken sonrasında site kullanımı açılmıştır.

İlginizi çekebilecek diğer yazımız: https://www.seokrali.com/wikipedia-sitesine-nasil-girilir/

En iyi torrent siteleri hangileri?

Bu sorunun cevabı görecelidir. Ancak hızları yüksek olan torrent siteleri iyi olarak kabul edilir. Bunlara örnek olarak Zamunda.Net verilebilir.

Torrent indirme siteleri hangileridir?

Başlıca en iyi torrent indirme siteleri bunlardır: Zamunda.Ne, The Pirate Bay, Torrentz2, NYAA.SI, YTS.AG, Torrents.Me. Deneyerek sizin için en iyi olanı bulabilirsiniz.

[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir